BG Organisatieschema



  
Directie Brouwers Groenprojecten

J. (Hans) Brouwers
hbrouwers@groenprojecten.nl

                                          l                                                        l
                                          l                                                        l
                                          l                                                        l
                                          l                                                        l


Administratie


Mechtild vd Heijden
kantoor@groenprojecten.nl

         

Uitvoering werken
               

 


               l                              l                                      l                      l                             l
               l                              l                                      l                      l                             l
               l                              l                                      l                      l                             l
               l                              l                                      l                      l                             l


Groenprojecten

H. (Richard) Brouwers
brouwers@groenprojecten.nl


Calculatie - Werkvoorbereiding

calculatie@groenprojecten.nl



 

 

 

 

 

 


Planbureau - ontwerp tuin & landschap


W.vd Ven

planbureau@groenprojecten.nl

 

 


Infra & Cultuurtechnisch werken

J. (Hans) Brouwers
uitvoering@groenprojecten.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Speelterreininrichting

H. Bissels
speelterreininrichting@groenprojecten.nl

 

 

 

 

 

 


 
 
Brouwers Groenprojecten | Kaathoven 19 (Cunerakapel) | 5383 KV VINKEL | T. (073) 50 37 336 | F. (073) 50 37 337 | E. brouwers@groenprojecten.nl

© Brouwers Groenprojecten 2019 - Sitemap - webworks: DigiFactory Webworks